Hakkında

Grafik medya Doğru Tercihtesiniz

Şirketimize başladığımızdan beri kazandığımız ödüllerle ve kazandığımız ödüllerle gurur duyuyoruz. Bu başarıları hazineleri ve bizi daha çok çalışmaya ve daha yüksek hedeflere ulaştırmaya teşvik eder.

Desteğimizi sürdürür, gerekli görüldüğünde projeye müdahale ederiz.

Görevimiz

İhtiyaçları belirler ve buna göre çalışma detaylarını, iş teslim tarihimizi ve ücret politikamızı belirten teklifimizi sunarız,Çalışmamızın başlamasıyla birlikte hazırlanan Projelerimizi tasarımlarımızı tarafınıza sunar, aynı zamanda yazılım alt yapımızı oluştururuz.


Müşterilerimizin gelişen teknolojiye uyum sağlayan projelerle hizmet kalitesini ve verimliliğini artırmaya yönelik, özel tasarım ve uygulamalar geliştirerek bilişim sektöründeki soru ve sorunlarına cevap olmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık ve net yaklaşımımız’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Değişimlere anında müdahale edebilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla zamanında teslim işler güvenilir, girişimci, hızlı geri bildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla daima çalışmak


BİZİM HİKAYEMİZ

İnternet yada intranet üzerinde çalışan sistemler konusunda danışmanlık hizmeti verir, tasarlar, üretir ve uygularız. Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluklara dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Hızla gelişen müşteri portföyümüze kaliteli ve hızlı hizmet vererek uzun soluklu projelerde birlikte çalışmaya devam ediyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, günümüzün artan rekabet koşulları ışığında hem kurumsal yapılarına hem hedef kitlelerine yönelik fark yaratan bir proje olması amacıyla çalışmamızı başlatırız.

1999 yılından günümüze kurumsal firmalara, şahıslara ve uluslararası organizasyonlara internet teknolojileri konusunda çeşitli hizmetler vermiş, çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Grafik Medya Geçmişten Günümüze Tarihi


Bugün çalışma şeklimizi hala şekillendiriyor.

 1. Kinetix Anket Yönetim Sistemi

  Alternative Text

 2. Speedy - Garanto Araç Kontrol Sistemi

  Alternative Text

 3. Saga Hava Yolları Personel Dosya Paylaşım sistemi

  Alternative Text

 4. Fono Yabancı Dil Kursları 23 ayrı dilde sözlük programı

  Alternative Text

 5. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi 2005-2007 online ÖSS ve OKS deneme sınavları sistemi

  Alternative Text

 6. Deniz Bank Halka Online Arz Yazılımı

  Alternative Text

Graphic Media Tasarım Studio


Yüzlerde bıraktığımız tebessüm bizi bügünlere taşıyan en güçlü enerjimiz olmuştur.

Mutlu Müşteri

Proje geliştirdik

Yazılıma imza attık

Site Tasarladık